Таа доминира на Инстаграм: Топлес фотографии од најубавата жена – фудбалер!

11 септември, 2020
фудбал

Една од најубавите српски манекенки и сопруга на фудбалерот Филип Џорѓевиќ, Јован, сподели топлес фотографија со своите придружници на Инстаграм и целосно ги полуде.

Јована позираше во бело здолниште кое и го оцртуваше задникот, а со рацете ги покри нејзините голи гради.