Таа е машина, имавме секс 12 пати во ноќта. Поранешното момче на славната актерка откри сè!

21 јуни, 2020
нн,,,

Францускиот фудбалер Адил Рами пред своите соиграчи од соблекувалната им кажа за неговиот бурен сексуален живот додека беше во врска со Памела Андерсон.

Двајцата се разидоа минатата година, а додека беа заедно, тие постојано на социјалните мрежи покажуваа колку уживаат во тоа.

View this post on Instagram

Nobody ever knows anyone …. 🌸

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

“Рами ни кажа многу интересни работи за Памела. Секако, сите бевме заинтересирани за тоа каква е таа е во кревет. Тој рече дека таа е најдобрата жена со која бил, но и дека тие имаат односи до 12 пати за една ноќ”, рече тој.

View this post on Instagram

Je t’aime ❤️

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Патем, поранешната партнерка на Рами, Сидони Биомонт изјави дека Французинот тврди дека неговиот однос со Памела Андерсон е „чисто платонски“.