Таа е само два месеци од раѓањето на своето прво дете: Џиџи Хадид конечно го покажа трудничкото стомаче

16 јули, 2020
Annotation 2020-07-16 123824

За време на нејзината бременост, таа се криеше од јавноста, внимателно избирајќи облека за да го скрие трудничкото стомаче колку што е можно, а сега, на изненадување на многумина, конечно го покажа.

Џиџи Хадид, младата и успешна манекенка, е во нејзиниот седми месец од бременоста, но јавноста досега немаше шанса да го види стомакот.

Познатата Американка љубоморно го криеше својот нов изглед од фановите, , како што тврди, документирала сè во својот дневник за бременост, што го води од моментот кога дознала дека ќе стане мајка.

Во септември, Џиџи со својот долгогодишен партнер, пејач и поранешен член на машкиот бенд One Direction, Зејн Малик, ќе добие принова, поради што и двајцата се пресреќни.

„Работата е дека треба да го изберете вистинскиот агол кога позирате пред објектив, а јас исто така носев и слоевита, многу широка облека, која е во тренд, а исто така, работеше во моја корист“, објасни неодамна Хадид.

25-годишната трудница поминува време на семејна фарма во Пенсилванија и успешно се крие од несаканите погледи, па има време да ужива во нејзината бременост.

Сепак, два месеци пред раѓањето, Џиџи не издржа, па на своите обожаватели им покажа на Инстаграм преку пренесување во живо колку многу и порасна стомакот. Таа ја рашири нејзината воздушна летна кошула, а нејзината стомакот беше видлив подолу. Бројни обожаватели брзо фотографираа сè, така што денес Инстаграм е полн со фотографии од бременоста на Џиџи со емотивни и охрабрувачки пораки.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi