Таа ги покажа своите долги нозе во жешки кожни панталони и потсети зошто сите би сакале да ја имаат за себе!

25 октомври, 2020
61973479

Најбараниот насловен модел во светот, 34-годишната Ирина Шајк, може да се пофали со непогрешлив моден стил, па една од нејзините неодамнешни комбинации се покажа како победничка.

Ирина совршено одговараше на жешките кожни шорцеви во кои нејзините долги нозе беа во прв план со широка портокалова маица и високи чизми. Толку средена, таа се појави на моден настан во Њујорк, каде беше пречекана од бројни фотографи. Таа не ја симна заштитната маска од лицето, само во моментот кога позираше со природна шминка на лицето.

Убавицата со руско потекло овој пат беше сама, без нејзината 3-годишна ќерка Ли Де Сена, која ја доби со нејзиниот поранешен партнер Бредли Купер, и со која го поминува поголемиот дел од своето слободно време.

Помирувањето на мајчинските и деловните обврски не и претставува проблем, па неодамна сними насловна страница за модно списание во соседна Италија кога уште еднаш ја оправда титулата за една од најубавите жени со кои сакаат да работат најуспешните модни креатори и ја имаат само како заштитни кампањи за лице и брендови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum