Таа му е најголема поддршка, но ретко се појавува во јавноста: Еве како изгледа сопругата на Пандев со која има три деца!

15 ноември, 2020
pandev-reprezentacija-nova

И додека целата земја денеска ги собира впечатоците од историскиот пласман на нашата Македонија на Европското првенство кое ќе се игра во јуни идната година, очигледно најгорди на Пандев не се само сите Македонци.

Освен фановите, гордо е и семејството на Пандев, но најмногу неговата сопруга и децата.

Иако малкумина се знае за сопругата на Пандев и не е експонирана во јавноста, тој често споделува фотографии на својот Инстаграм профил со неа.

Пандев со Надица е во брак од 2009-та година и ги имаат трите деца, Филипо, Ана и Софија.

Капитенот често знае и да и ја честита годишнината од брак на сопругата, но и нејзиниот роденден преку фотографии, но и често ги споделува своите деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi