Таа не може да живее повеќе ВАКА! Софија Вергара СЕ ПЛАШИ ЗА СВОЈОТ ЖИВОТ!

27 ноември, 2020
софи

Според ТМЗ, партнерот во продукцијата на 48-годишната актерка Софија Вергара, Луис Балагуер, поднел барање за мерки за заштита на славната двојка, Софија и сопругот Џeо Манганиело, возрасниот син на актерката Манол и самиот за човек неодамна уапсен за неовластено влегување во затворена заедница во кои живеат sвездите. Според судските документи, продуцентот изјавил дека Ренгифо Рандацо, ментално нестабилен човек, признал за време на апсењето за делото дека ги прогонувал четворицата.

Споменатиот медиум наведува дека Луис изјавил дека секој стравува за својот живот поради фактот што Ренгифо неколку пати ги малтретирал, а исто така се наведува и дека тој бил уапсен неколку пати за семејно насилство.

Со оглед на тоа што ова не е прв пат да се бараат забрани за пристап до Рандаза, продуцентот верува дека ова ќе го олесни секојдневието барем малку за себе и за неговите пријатели кои живеат во страв со месеци.

Инаку, актерската двојка пред неколку дена ја прослави петтата годишнина од бракот, со што се пофали Софија на својот профил на Инстаграм, а откри и како моментално уживаат во семејните дружења по повод Денот на благодарноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi