Таа отиде во продавницата само во градник: Таа гордо ги истакна резултатите од карантинот, сите се вртеа кон неа

12 мај, 2020
Naslovna

Пејачката Медисон Бир излезе од карантин во свој стил и ги привлече очите на минувачите со својата комбинација на облека. Медисон била видена во Малибу како ручала во ресторан додека носела жолт градник, искинати фармерки, чанта и патики на Луј Витон, како и црна заштитна маска на лицето.

Пејачката покажа истрениран стомак, или т.н. плочки, а потоа скокна во нејзиниот црвен Ферари. Бир неодамна откри дека одржува тенка линија вежбајќи фитнес и јога дома.

View this post on Instagram

meeseeks and destroy

A post shared by madison beer (@madisonbeer) on

“Има толку многу одлични опции на Интернет за тренинг дома. Секогаш се чувствувам 10 пати подобро ако се поттам со вежбање на почетокот на денот, како што сум постигнала нешто. После тоа јадам нешто, како јагода и јамиња од банана. Потоа скокам во туш и подготвена сум за остатокот од денот “, истакна Медисон.