Призна дека се обвинувала себе за раскинувањето со Бред Пит: „Тој беше премногу добар за мене“

9 јули, 2020
Annotation 2020-07-09 184108

Го прекина молкот…

Иако е најпознат по своите врски, или бракови, со ѕвездата на серијалот „Friends“, 51-годишната Џенифер Анистон и 45-годишната Анџелина Џоли со кои има шест деца, холивудскиот заводник, 56-годишниот Бред Пит, пред овие две актерки, беше исто така во врска со 47-годишната Гвинет Палтроу. Денес, малку заборавена врска, но во 90-тите беше една од најинтересните во Холивуд, нејзиниот крај ги шокираше фановите, но и остави белег на самата Гвинет, која искрено призна зошто се обвинува себеси за раскинувањето.

Brad Pitt

Имено, дуото кое се сретна на сетот на филмот „Seven“ во 1995 година, беа во врска до 1997 година, кога нагло беше прекината, а во јавноста се шушкаше дека актерката го изневерувала 9 години постарото момче. Сепак, иако никогаш не признала дека имала афера со друг, 47-годишната Гвинеј открила дека сеуште се обвинува себеси за разделбата. Во интервју за странски медиуми во 2003 година, Гвинет искрено изјавила дека во тоа време, на 22 години, таа била премногу млада и премногу незрела за да се однесува сериозно.

Brad Pitt
Исто така, актерката, која неодамна ги пополнуваше колумните во медиумите со контроверзни свеќи со мирисот на сопствената вагина, во тогашното интервју изјави дека во тоа време Бред едноставно бил премногу добар за неа и дека е среќничка што имала можност да помине време со него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi