Таа случајно го покажа градникот под јакната, но не ја тргна насмевката дури и кога ја забележа несреќата!

22 октомври, 2020
61972276

Ирина Шајк е честа мета на фотографи, а овој пат го привлече вниманието во интересна комбинација додека шеташе со својата ќерка Лео.

Руската убавица Ирина Шајк привлекува внимание секогаш кога ќе се појави во јавноста, а нејзините впечатливи стајлинзи никого не оставаат рамнодушен. Ништо поразлично не беше оваа недела кога ја фатија како шета со нејзината тригодишна ќерка Лео, кого манекенката ја има од бракот со актерот Бредли Купер.

Одеше на прошетка во размавтан фустан со зебра, над кој облече црно кожено палто, а стајлингот го заврши со чизми со високи потпетици. Нејзиното деколте јасно се гледаше под јакната, а Ирина, која беше одлично расположена, исто така обрна внимание на модниот стил на својата ќерка. Леа привлече внимание во фустан од црвен тул додека шетала со нејзината мајка.

Во последно време се шпекулира дека Ирина се смирила со нејзиниот поранешен партнер, актерот и режисер Бредли Купер (45). Двојката раскина во јуни минатата година, кога се шушкаше дека Бредли се бакнува со пејачката Лејди Гага со која ја снимаше „Sвездата е родена“.

Неодамна, поранешните сопружници беа фатени од фотографите како одат во интимна врска и двајцата блескаа и не престанаа да се смеат. Некои медиуми рекламираат дека се чини дека манекенката раскинала и со трговецот со уметности Вито Шнабел, кој е познат како голем заводник и сакал многу убавици.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum