Таа веќе има четири деца, а сега е подготвена да посвои петто, без сопругот

2 јули, 2020
бббнн

Со оглед на тоа што брачната криза на реалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Канје Вест веќе некое време се пишува, најновите информации за семејно проширување не се толку шокантни. Ким, која веќе има четири деца, седумгодишниот Норт, четиригодишниот Сент, двегодишниот Чикаго и едногодишниот Псалм, одлучи да го посвои своето петто дете без сопруг, пишува таблоидот ‘Хит’.

Според нивниот последен текст за споменатото семејство, Ким се чини дека сè повеќе размислува за проширување на семејството. Бидејќи веќе е познато дека таа самата има проблеми со плодноста, овој пат избра посвојување наместо сурогат мајка. Она што изненади некои беше фактот што таа одлучи да го стори тоа без нејзиниот сопруг. „Ким е сериозна кога станува збор за ова. Таа истражува веќе некое време и сака да го стори тоа во почетокот на 2021 година. Таа нема родови преференции, но помошта што сака да и ја пружи на дете кое има потреба од тоа е важно за неа. Рече дека ќе знае повеќе кога ќе започне да ги посетува сиропиталиштата “, рече анонимен извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi