ТАЈНА ОД МЛАДОСТА Откриено најстарото дете на Бред за кое не се знаеше?

19 јуни, 2020
Annotation 2020-06-19 143915

Се чини дека сепак нема шест деца.

Иако со бившата сопруга, 45-годишната Анџелина Џоли има шест деца, три биолошки и три посвоени, 56-годишниот холивудски заводник се чини не застанал на тоа па така, според пишувањата на магазинот Now To Love, доби уште две вонбрачни деца со две различни жени.

brad pitt

Наиме, како што открива неименуваниот извор за споменатиот медиум, во текот на снимањето на филмот Interview With a Vampire во 1994 година, глумецот се гледал со неколку различни Британки, а сега откри дека едната останала бремена и со истата има дете. Исто така, медиумот наведува дека глумецот моментално е во паника бидејќи не знае како би и кажал за тајното дете на бившата сопруга Анџелина, со која, според последните пишувања на медиумите, повторно ги обновил односите.

Brad Pitt

Иако магазинот не изнесе детали за идентитетот на мајката на наводното дете на Бред, истиот стои позади приказната и потсетува дека ова не е единственото вонбрачно дете на глумецот. Пред неколку месеци, во медиумите се појави информација дека 56-годишниот Бред чека дете со помладата девојка од Лос Анџелес која за медиумите тогаш наводно и потврдила дека Бред е таткото.