ТАТКОТО НА НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА Е ПОЗНАТ АКТЕР?! Оваа актерка никогаш не го открила идентитетот на татковците на нејзините деца, а сите се сомневаат во НЕГО

23 декември, 2020
313403_profimedia0567625644_ff

Ѕвездата на една од најдобрите комедии на сите времиња е горда мајка на две деца и не сака да зборува за тоа со кого ги добила.

Секогаш насмеана, Минди Калинг ги освои сите со улогата на Кели Капур во ситкомот „The Office“ и оттогаш ни се претстави како одличен комичар, продуцент и сценарист. Од 2017 година, таа на сето тоа додаде и – мајка. Потоа ја доби ќерката која ја нарече Кетрин Свати, чие средно име е омаж за нејзиното индиско потекло.

Во октомври оваа година, таа објави дека родила уште едно дете, момче по име Спенсер Аву.

И во двата случаи, не го откри идентитетот на таткото или татковците на своите деца, дури ни на нејзините најблиски пријатели.

Според американскиот Cheat Sheet, во Холивуд се сомнева дека тоа може да биде актерот, комичар, сценарист и режисер Б.J. Новак, со кого соработувала во серијата „The Office“. Тој е кум на нејзините деца и поранешното момче на Минд, а овој (поранешен) пар имаше многу бурна врска – раскинуваа и се помируваа неколку пати, а веќе некое време се само пријатели.

Во секој случај, Минди одлично се снаоѓа како самохрана мајка, а неодамна објасни дека ваквиот живот не е ниту како оној што обично се претставува.

– Судејќи според филмовите и телевизијата, ова е време кога мојата мајка или сопруг треба да бидат таму и да го споделат ова искуство со мене. Гледам назад и немам никој. За момент беше страшно. Помислив: „Може ли да го направам ова сама?“ – рече неодамна Минди.

Сепак, таа истакнува дека не може да се нарекува несреќна жена.

– Кога луѓето мислат на самохрани мајки, ми се чини дека мислат на луѓе преплавени со емоции и животна ситуација, на луѓе кои воопшто не се забавуваат. Среќна сум затоа што, иако имам тримесечно дете поради кое треба да се будам на секои три часа, мислам дека навистина можам да кажам дека уживам во сè и дека се забавувам – таа е искрена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi