Таткото на вереницата на синот на Бекам во друштво на педофили и на претседателот Трамп!

27 јули, 2020
nicola

Откако младата двојка, 21-годишниот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и четири години постарата актерка Никола Пелтц, се пофалија со својата свршувачка и со прстенот вреден повеќе од милион куни, тие почнаа со плановите за свадбата што треба да биде следното лето Но, тие информации знаеме, дали сакате да дознаете која точно е Никола Пелтц и од какво семејство потекнува?

View this post on Instagram

us in one photo

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Родителите на Бруклин не го кријеа својот ентузијазам за свршувачката, и јавно испратија честитка до нивниот син. Врската на младата двојка започна во октомври 2019 година, а во јануари беше објавена во јавноста. Тие живеат повеќе од четири месеци во заеднички стан во Њујорк.

Со оглед на тоа што Никола е наследничка на богато еврејско семејство, семејството на Бекам е задоволно од изборот на нивниот син, затоа што ако ништо друго, тие се сигурни дека таа не е со нивниот син за пари и слава. Имено, таткото на Никола Пелтц е американски милијардер, а кога станува збор за неговите деца тој е доста несебичен и дарежлив. Уште во 2016 година, беше напишано дека по повод Бар Мицва, тој потрошил повеќе од 6,7 милиони куни на своите синови.

Покрај тоа што нејзиниот татко е богат човек, тој, наводно, е добар пријател на претседателот Доналд Трамп и починатиот педофил Џефри Епштајн и кружат гласини дека љубовта на Бруклин во општеството е позната како „зло девојче“.

View this post on Instagram

i’m dating my best friend and that makes me so happy

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Како дете беше момче

25-годишната Никола Пелтц е најмладата од осумте деца, а во сите досегашни интервјуа отсекогаш истакнувала дека сакала да стане хокеј играч како дете и дека, за разлика од сега, се однесувала како машко. На 12-годишна возраст, таа се запиша на часови за глума и тогаш всушност започна нејзината актерска кариера.Додека нејзиниот татко се надеваше и веруваше дека навистина ќе стане хокеј играч, работите тргнаа во една сосема друга насока, а како 13-годишник доби и улога и во поп-видеото на Мајли Сајрус. Најпозната е по улогата како ќерка на Марк Валберг во „Tranformers“, а се појави и во телевизиската серија „Inhumans “.Но, она што повеќе ја интересираше јавноста беа нејзините љубовни избори. Така, во 2016 година, таа ја објави својата врска со Џастин Бибер, а следната година таа беше „фатена“ во прегратките на денешното момче Дуа Липа,односно братот на сестрите Џиџи и Бела Хадид.

View this post on Instagram

true love lasts

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Злбно девојче

Таа беше наречена „зло девојче“ во 2015 година, кога американската актерка и пејачка Бела Торн ја спомна и рече за неа дека е „многу злобна“ на работа. „Една од причините што не ја сакам е исто така што таа израсна во богатство и никогаш не мораше да работи за ништо“, изјави таа.Таа се запозна со Бруклин Бекам преку заедничката пријателка Софија Ричи, посвоената ќерка на пејачот Лионел Ричи, нивната врска започна во октомври 2019 година, а првото официјално излегување во Лос Анџелес беше во јануари.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Богат татко

Таткото на Никола е инвеститор, а неговото богатство се проценува на 1,3 милијарди фунти што е неспоредливо во споредба со 370те милиони фунти на Бекам. Откако го напуштил колеџот во 1962 година, тој започнал да го гради своето богатство со продажба на замрзната храна во Бруклин, за на крајот да стане најголем дистрибутер на замрзната храна на североисток. Тој се смета за човек од улицата кој многу добро знае што сака пошироката маса.Ова еврејско семејство се движи во елитните општества низ САД, а фактот што самиот претседател Доналд Трамп дојде на нивната неодамна организирана вечера на имот во Флорида покажува многу. За работите да бидат поинтересни, се шпекулира дека неговиот телефонски број бил пронајден меѓу илјадниците други кои биле во црната книга на починатиот педофил Џефри Епштајн.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi