Тејлор Свифт со оваа објава го сруши интернетот

24 јули, 2020
Annotation 2020-07-23 175856

Поп ѕвездата и американска миленичка Тејлор Свифт, го сруши интернетот објавувајќи на своите социјални мрежи дека вечерва премиерно го издава новиот албум “Folklore”.

Потполно ненајавено, како гром од ведро небо, кант авторката која е наградена со титулата “уметница на деценијата”, објави колаж од фотографии со кои го најави својот нов студиски албум на кој ќе се најдат шест нови песни.  

Нејзиниот осми студиски албум доаѓа само една година откако го објави планетарниот мегахит  “Lover” кој ги освои светските топ листи и на оваа уметница и донесе уште неколку големи музички хитови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi