Телохранителот на Џони Деп откри како Деп го отсекол прстот: „Ја измисливме приказната за да ја заштитиме Амбер“

15 јули, 2020
хјбнм

Телохранителот на холивудскиот актер Џони Деп (57), Малком Коноли откри на судењето дека ја измислил приказната за тоа како Џони го повредил прстот во 2015 година за време на престојот во Австралија и дека тие го направиле за да ја заштитат поранешната сопруга на Деп, Амбер Херд (34) од со лош публицитет, откако била насилна кон нејзиниот сопруг.


Откри дека Деп има повреден прст во таа прилика и му рече: – Ми го отсече прстот. Таа ми скрши шише вотка на мојата рака – му рече Џони Деп на телохранителот. „Ја видов неговата рака, беше во хаос“, заклучи Малком.

Тој исто така откри дека Деп му кажал дека Амбер му изгасила цигара на лицето и тврди дека видел лузна во таа прилика. Шефот за безбедност додаде дека извештајот на актерката за инцидентот нема „никаква поврзаност“ со неговите сеќавања и дека кога пристигнал во куќата, актерката „немала траги на насилство на лицето или на рацете“. Херд тврди дека инцидентот бил дел од „тридневната ситуација во која таа била во заложништво“ во Австралија, а тоа е едно од 14-те обвиненија за насилно однесување во семејството што таа го покрена против својот поранешен сопруг.

Малком открил на суд дека бил испратен од друг колега да го повлече славниот актер од расправија со неговата поранешна сопруга, што се случило пред пет години во Австралија. Еден од телохранителите на Деп вели дека измислил приказна за тоа како актерот го повредил прстот, за да ја заштити својата тогашна сопруга. Малком веќе 16 години работи со Деп и неговото семејство и му рече на Високиот суд во Лондон дека морал да го „извлече“ газдата од застрашувачка кавга со сопругата, во која имало насилство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi