Температурите близу нулата не ја спечуваат Бела да се СОБЛЕЧЕ и да го покаже своето обликувано тело (ФОТО)

20 декември, 2020
Screenshot_2

Бела Хадид уште еднаш докажа дека студот не ѝ пречи да ѝ се гледа рамниот стомак.

Бела Хадид (24) не се откажува од разголената гардероба дури и кога температурите се близу до минусот.

Една од најбараните модели на денешницата прошета низ градот Њу Јорк во бели трапезни панталони, чизми и зимска јакна под која носеше маица што го откриваше нејзиниот совршен, рамен стомак. Бела ја искомбинира облеката со маска за лице и очила за сонце.

Хадид се пофали и на Instagram дека ужива во снегот покажувајќи уште повеќе од стомакот. “Трет ден снег. После работа”, напишала манекенката. Таа правеше и ангели на снегот на една од фотографиите.

„Снежен ангел“, „Убава“, „Принцеза“, „Колку е длабок тој снег?“, Коментираат нејзините следбеници. Инаку, Бела сака да споделува голи фотографии на својот Instagram каде ја следат 36,5 милиони луѓе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi