ТЕНЗИЈАТА ЕСКАЛИРАШЕ: Бред и Анџелина повторно започнаа војна, ОВА е причината!

12 септември, 2020
НАСЛОВНА ВРЕД

Нови искри на релација Бред-Анџелина.

По долгогодишната драма, Бред Пит и Анџелина Џоли успеаја да ги остават кавгите зад себе и да започнат нов живот, но сега проблемите на поранешната двојка повторно почнаа да се интензивираат.

Пред судењето за старателство над детето, кое треба да започне во октомври, се појавија несогласувања помеѓу г-ѓа и г-дин Смит околу тоа колку време треба да добијат со Пак (16), Захар (15), Сило (14). и близнаците Нок и Вивиен (12).

View this post on Instagram

Hi there 🙏❤ #AngelinaJolie

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolie_offiicial) on

Според извори блиски до поранешната двојка, тензиите меѓу Бред и Анџелина ескалирале затоа што актерите престанале да го посетуваат заедничкиот терапевт кога отишле на семејната сесија.

Како што открива изворот, Бред тогаш побарал заедничко старателство над децата, но Анџелина не сака да се согласи на неговите услови.

Сепак, сосема е можно тензиите меѓу поранешните сопружници да ескалирале поради љубомората на Бред, имајќи предвид дека медиумите постојано ја пратат популарната актерка со славниот австралиски актер.