Ти си Божји дар – Карди Б и Офсет и го прославија роденденот на својата ќерка!

12 јули, 2020
kardi b

Карди Б и раперот Офсет вчера и го прославија вториот роденден на нивната ќерка Калчр Киари.

Карди Б се пофали на својот профил на Инстаграм за големата забава што ја направи за нејзината ќерка.

Родителите објавија фотографија на која нивната ќерка позира во розов фустан и многу трогателен опис до неа.

View this post on Instagram

Ok it’s time to turn up 🎀

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

– “Моето убаво бебе. КК ти си Божји дар.”- напиша раперот.

– “Моето бебе има 2 години. Јас сум толку емотивна. Јас многу ја сакам. “- напиша Карди Б.

Што се однесува до комбинацијата на облека, тие решија сите да изгледаат исто.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi