Тие сакаат да посвојат дете за да го спасат бракот: Повеќе не го избираат местото и времето за расправија. Разводот се приближува!

12 јули, 2020
Annotation 2020-07-12 172959

Изолацијата поради пандемијата предизвика да се чувствуваат уште поодалечено едни од други.

Иако тие пред неколку месеци објавија дека планираат да посвојат дете, американскиот комичар, водител, актерка, писател и продуцент, Елен Деџенерис и нејзината сопруга Порше Де Роси започнаа жестока расправија, пишува Times Entertainemt.

Популарната американска комичарка, која со години води една од најпознатите емисии во светот, наводно се пожалила на бракот со сопругата, изјавувајќи дека се на работ на развод. По 11 години од најпознатиот геј брак, дојде до пропаѓање на љубовта и сè повеќе несогласувања.

Нов емотивен слом доживеа сопругата на Порше, која ја обли „море од солзи“. Таа се жали дека повеќе не може да го поднесе постојаниот плач на нејзината сопруга Елен и дека е невозможно да се комуницира со неа затоа што, како што вели Порше има „детски разговор и викање“.

View this post on Instagram

On our way to the Grammys

A post shared by Portia de Rossi (@portiaderossi) on

Дури и промените во расположението што често се случувале кај Елен не и ја олеснале ситуацијата, затоа што во една секунда од нормално однесување се менувало во екстремно злобно и агресивно однесување.

Короната е виновна за се?

На почетокот на пандемијата, им било многу досадно, па почнаа да размислуваат за посвојување дете, но единственото нешто што излезе од ситуацијата со коронавирусот беше што тие сфатија дека веќе не можат да се поднесат една со друга. Имаше гласини дека дури и во некои ситуации тие не се поднесувале до тој степен што спиеле во одделни куќи.

Љубомората е додатна

Додека на Порше и пречи посветеноста на Елена во шоуто за која таа моментно работи од дома заради пандемијата, Елен се бори со довербата во Порше. кога излегувале заедно, честопати видела дека другите и се додворувале“, што многу ја мачи, а се плаши и дека трета жена ќе се вклучи во нивниот брак. И двете сè уште се обидуваат да ги задржат сите конци во свои раце и да го спасат бракот без разлика на се, а следниот месец ќе слават цели 12 години од брак.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi