Тие се секс-бомби, а мажите им се малку „бљак “ за нив: Топ 8 лепотици кои немаат ни близу совршени партнери!

3 октомври, 2020
хехехехехе

За овие популарни холивудски дами се зборува дека нивните сопрузи се „грди“. Ви претставуваме список на популарни парови со кои некои се потсмеваат поради нивниот изглед

Овие славни дами пукаат од сексапил, додека нивните партнери не се толку привлечни, сметаат најверните фанови.

Имено, многу холивудски убавици не ги избраа физички најубавите сопрузи, но како што вели народната поговорка, „за вкусовите не треба да се дискутира“. Типот на маж кој не и се допаѓа на една дама може да биде остварување на сонот за друга.

Емили Ратајковски, Камила Коељо, Селма Хајек, Бијонсе, Меган Фокс се само некои од имињата кои се напишани дека не избрале доволно убави партнери.

Бијонсе и Џеј Зи

Двојката се забавуваше од раните 2000-ти, а Бијонсе во едно интервју откри дека се запознале кога пејачката имала 18 години, додека се вериле кога таа наполнила 19 години. Сепак, гласините за нивната врска започнаа по објавувањето на видеото за песната „Crazy In Love“, каде што искрите меѓу овие двајца уметници беа многу забележливи.

Во 2004 година, парот се појави заедно за прв пат на церемонијата на доделувањето на наградите „ММА“, а во 2008 година се венчаа. Тие имаат три деца, ќерката Блу Ајви (8) и близнаците Руми и Сер Картер (3), а некои обожаватели веруваат дека Бијонсе можела да најде поубав сопруг бидејќи Џеј Зи е, како што велат, „забат и чуден“. Но, по толку многу години, скоро сите сè уште мислат дека се фантастичен пар без маани.

Емили Ратајковски и Себастијан Бер Меклард

Емили и Себастијан се забавуваа само неколку недели пред да се венчаат, што ја изненади јавноста. Иако се шпекулираше дека штотуку се запознале, младиот пар се познавал со години.

Тие се венчаа во 2018 година и оттогаш се поддржуваа емоционално и деловно. Себастијан често го рекламира брендот за облека „Инамората“ на Емили, додека таа го поддржуваше на премиерата на филмот, од кој тој е еден од режисерите на „Несечени скапоцени камења“, во кој главната улога ја игра Адам Сендлер.

За Себастијан се вели дека има грда боја на коса и брада, како и чудна вилица, додека за Емили се вели дека е совршена жена со бујни облини, за која сонуваат мажите ширум светот.

Меган Фокс и машина Ган Кели

Убавата актерка Меган Фокс (34) го напушти долгогодишниот сопруг Брајан Остин Грин пред четири месеци и започна врска со помладиот рапер Машин Ган Кели (30), кого го засака на снимањето на последниот проект.

Имено, иако Машин е многу привлечно и високо момче со руса коса, многу фанови веруваат дека актерката изгледа многу подобро од него и дека нејзиниот поранешен сопруг е поубав од сегашното момче.

Исто така, тие велат дека машината е премногу тетовирана и дека има премногу пирсинг.

Актерката не обрнува внимание на овие тврдења и ужива во нова љубовна приказна, а тие дури и не читаат негативни коментари за нејзиниот физички изглед.

Камила Коељо и Икаро Бренер

Блогерката Камила е со Икар Бренер од нејзината 17 година.

Многумина велат дека тој не оди со убавата Камила во однос на физичкиот изглед, но таа не се грижи за коментарите и честопати истакнува колку го сака својот сопруг.

После 10 години брак, убавата блогерка неодамна откри дека сакаат новороденче, но дека имаат проблеми со зачнувањето поради лековите што ги зема за епилепсија, од кои страдаше со години.

Според некои фанови, Икаро е „премногу влакнест“.

Камила Коелјо

Наталија Водианова и Антоан Арно

Наталија е во врска со Антоан од 2011 година и со него има две деца – Максим (4) и Роман (2), а двојката неодамна се венча.

Така, Наталија стана убедливо најбогатата француска снаа.

Покрај нив, Наталија има три деца од претходниот брак со Џастин Портман (50).

Инаку, Наталија порасна во руско село со самохрана мајка и сестра со аутизам, а во младоста работеше на пазарот.

 Таму, ја забележала модна агенција и на 17-годишна возраст се преселила во Париз, каде се сретнала со двајцата сопрузи.

За нејзиниот сопруг Антоан се вели дека се облекува убаво, дека е вистински џентлмен, но дека Наталија е барем пет пати поубава од нејзиниот сопруг.

Кејт Бекинсејл и Гуди Грејс

Познатата актерка е во врска со многу помладиот дечко, канадскиот музичар Гуди Грејс (24), кој буквално може да биде нејзин син и од кого не се разделува во последно време.

Кејт и нејзиното помладо момче првпат беа видени заедно на почетокот на април, кога веќе беше прогласена пандемија, а американските медиуми пишуваат дека се во врска неколку месеци.

Уште порано, актерката го имаше моменталниот став за помладите мажи, а според приказната за нејзините пријатели, таа наоѓа совршено друштво во Гуди и го смета за зрел, интелигентен и креативен.

Фановите сметаат дека Гуди е премногу слаб, има чудна градба, како и грда фризура и брада.

Селма Хајек и Франсоа Анри Пино

Холивудската актерка Селма Хајек се омажи за Французинот Франсоа Анри Пиноа во 2009 година и ја има ќерката Валентина Палома, која е родена во 2007 година.

Франсоа Анри е син на вториот најбогат човек во Франција, но сите сепак тврдат дека тој не е доволно убав за Селма.

Исто така, тие сметаат дека не се убава двојка бидејќи тој е многу повисок од популарната актерка.

Богатството на неговиот татко Франсоа Пиноис (84) се проценува на 33,4 милијарди долари.

Камерон Дијаз и Бенџи Маден

Американската актерка Камерон Дијаз (47) го изненади светот на самиот почеток на 2020 година, бидејќи таа и нејзиниот сопруг-рокер Бенџи Маден (40) станаа родители, а никој не ни знаеше дека актерката е бремена.

Со месеци се шпекулираше дека актерката чека бебе, но сè помина во тајност, бидејќи ниту таа, ниту нејзиниот сопруг не сакаа ништо да потврдат или негираат, а многумина сè уште се прашуваат дали таа или сурогат мајка родиле дете.

Тие започнаа да се забавуваат во мај 2014 година, а се венчаа следната година.

Камерон обожавателите го сметаат за една од најубавите актерки во светот, додека за Бенџи се вели дека е помалку привлечен и дека се облекува грдо.

Што мислите, која убавица го избра „најгрдиот“ партнер?