Тие се венчаа двапати, а поубавата половина од популарниот пар сега покажа никогаш необјавена фотографија од раскошната церемонија!

28 декември, 2020
aaaa

Во своите стории на Инстаграм, таа ги исполни желбите на обожавателите кои побараа фотографија од венчавка што не ја виделе порано, и сподели една на која Џастин отвора шампањ на подиумот и истура сè околу себе.

Црно-белата фотографија е направена на свадбен прием откако по втор пат во рок од една година ги дадоа брачните завети.

Имено, Хејли и Џастин прво се венчаа во тајност во Њујорк Сити Хол во септември 2018 година, а една година подоцна застанаа пред олтарот во капела во Јужна Калифорнија и повторно си рекоа „да“, но овој пат пред нешто повеќе од 150 гости.

Меѓу гостите, покрај нивните семејства и блиски пријатели, имаше и многу познати личности, како Кендал и Кајли Џенер,Камиле Мороне, попозната како девојки на Леонардо ди Каприо, Џејден Смит и многу други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris