Фановите на Facebook не веруваат дека ова на сликата не е Џеј Ло

9 јули, 2020
ertyuj

Марина Мамиќ собра стотици илјади обожаватели на Фејсбук со нејзините неверојатни трансформации во познати лица, а со најновата трансформација ги остави сите без здив. “Ја вежбав оваа трансформација за шминка на Џеј Ло за кампањата и не можам да верувам колку добар резултат добив. Дефинитивно треба да направам видео за ова веднаш штом ќе најдам слободно време. Што мислите, дали личам на Џенифер Лопез?” Марина ги прашала фановите, а стотици од нив одговориле во потврда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi