Тимот од „Господарот на прстените“ повторно се обедини

1 јуни, 2020
the-lord-of-the-rings-fellowship-of-the-rings_6

Актерите од легендарната трилогија „Господарот на прстените“ повторно се обединија, но овој пат „на виртуелен начин“, поточно со помош на апликацијата „Зум“.

Режисерот Питер Џексон и актерите Елајџа Вуд, Орландо Блум, Доминик Монахан, Лив Тајлер и многу други учествуваа во виртуелниот собир.

Џош Гед беше одговорен за „воспоставување врска“, како и за враќање на кој било член кој поради некоја причина беше отсутен, за да може да учествува во разговорот.

Тие зборуваа за снимањето на сега легендарната трилогија за научна фантастика, за лоши, смешни и неверојатни сцени, но се појави и шега за еден од колегите.

На платформата на Јутјуб беше објавено видео од разговорот на Зум и се викаше „Еден зум да ги владее сите“, а целта на собирот беше да соберат што е можно повеќе пари за добротворната организација „No kid hungry“, која се обидува да дете во Америка нема да биде гладно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi