Тој често ја изневеруваше Прељбители на Бекам стигнаа до јавноста, а Викторија не му прости за оваа!

2 јули, 2020
fgfdg

Една од најпознатите парови во светот, Викторија и Дејвид Бекам, изгледа дека уживаат во хармонија во изобилство, но тие всушност имаа бурно минато. Имено, пред повеќе од 10 години, љубовните авантури на Дејвид скоро го чинеа неговиот брак. Неговата најпозната измама е онаа од 2003 година, која започна во ноќен клуб во Мадрид. Манекенката Ребека Лос, која работеше како асистент на Бекам, беше фотографирана од папараците како разговара со Дејвид како да се многу блиски.


Потоа Дејвид негираше сè, Викторија му веруваше, а малку подоцна, фудбалерот повторно ја изневери со истата девојка. Викторија имаше тежок период, а на крајот наводно и се заканила на Ребека. Како и да е, таа му прости на својот сопруг сè и го роди третиот син Круз. Но Ребека се објави во медиумите, така, во една прилика, таа им кажа на сите за вештините на Давид во кревет. „Тој е многу добар љубовник. На скала од еден до десет, му давам осум. Тој е добар, но исто така изгледа добро во кревет. “ рече тогаш Ребека.

Таа афера не стави крај на прељубата на Дејвид. И моделот Сара Мербек изјави јавно дека таа имала две години романса со фудбалерот, за време на неговиот брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi