„Тој е кретен, најлошиот актер“: Хемсворт и Рејнолдс се навредуваат со причина

11 декември, 2020
13f63c29-7e6e-405e-add1-777af0a4a79a

РАЈАН РЕЈОНЛДС има нов ривал во јавните лажни расправии, колегата Крис Хемсворт. Сè започна кога Рејнолдс објави на Твитер видео од неговата мајка Тами како го навредува Хемсворт.

“Крис Хемсворт е најомразениот Австралиjанец. Да ве потсетам, Хју Џекман сè уште постои. Крис е шупак што изгледа како бодибилдер да се спарил со чуден клун”, е дел од она што го рече таа.

Потоа му се извини. Проблемот е во тоа што не е Хемсворт што глуми во тој филм, туку Крис Пајн.

Хемсворт се врати со убедување и снимање на костимографот на снимањето на филмот Спајдерд на Нетфликс, навредувајќи го Рејнолдс. Видеото со костимографот Дан Блеклок, кој се преправа дека е засрамен, го објави на Инстаграм популарниот Тор.

“Еј Рајан Рејнолдс, што има? Видов како ја тераш мама да ме навредува и да кажува ужасни работи за мене, па татко ми ќе каже неколку работи за тебе”, започна Хемсворт.

„Јас не сум татко ти … Рајан е одличен лик“, го прекина Дан.

“Тој не е одличен лик. Разговаравме за тоа. Кажете им за сè што се договоривме: го мразите, тој е шупак, најлошиот актер, вие најомразениот Канаѓанец на светот …”, продолжи Хемсворт на снимката.

Дан се побуни таму, велејќи дека не може да каже ништо лошо за Рајан и дека коментарите на Крис се луди.

„Тие не се луди, разговаравме за тоа“, возврати актерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris