Тој изгуби една од најубавите девојки на светот поради заебавање во автомобил со проститутка: Оваа дамка го следеше популарниот актер во текот на целата своја кариера!

4 октомври, 2020
акт

Популарниот холивудски актер Хју Грант направи погрешен потег во 1995 година, кој сега го следи во текот на целата своја кариера – тој ја изневери својата мега згодна девојка Елизабет Харли со проститутка во автомобил, поради што заврши зад решетки.

Имено, полицијата го фатила за време на заебавање во автомобилот со проститутката Девајн Браун, која имала голема корист од тоа затоа што ја давала својата приказна на списанијата ширум светот. Актерот беше казнет за недолично однесување во јавноста и одлежа две години условна казна, а како шлаг на тортата, тој исто така мораше да помине образование за СИДА.

View this post on Instagram

🍷 // #hughgrant #hughgrantphotos

A post shared by Hugh Grant (@hughgrantphotos) on

После тој скандал, тој беше гостин на бројни ток-шоуа во кои им даде до знаење на сите дека е свесен дека направил погрешно.

Јас бев само идиот. Не се ни обидов да кажам дека имав проблеми со менталното здравје. Јас само реков – ‘Да, го сторив тоа, јас сум виновен – рече актерот во една прилика.