Тој не и верува? Чендлер од „Пријатели“ потпишува милионски предбрачен договор!

16 декември, 2020
чендлр

Кон крајот на минатиот месец, ѕвездата од серијата „Пријатели“, 51-годишниот актер Метју Пери, кого локалната публика го претстави како Чендлер Бинг, се сврши со 29-годишната менаџерка Моли Хурвиц.

„Одлучив да се свршам“, рече тогаш актерот во неговиот препознатлив духовит стил Чендлер. „За среќа, сега излегувам со најдобрата жена на планетата“, гордо им посочи 51-годишната девојка на странските медиуми. Сепак, иако не ја криеше возбудата поради фактот што неговата сакана реши да се согласи да биде негова сопруга, Метју изгледа дека влегува во сè со доза претпазливост, па сега магазинот „Лајф енд Стил“ пишува дека актерот ќе потпише предбрачен договор од неверојатни 120 милиони долари.

Имено, иако 51-годишникот наводно не инсистира на договор што ќе го обезбеди во случај на измама или развод, истата е идејата на неговиот адвокат, но и на неколку пријатели кои го советуваат да не се жени без договорот.

Според извор за споменатите медиуми, пријателите на актерот објасниле дека, иако можеби не му изгледа толку важно сега, по медениот месец, кога ќе помине почетната фаза на заљубеност и страст, тој ќе биде многу благодарен што го обезбеди стекнатиот имот со предбрачен договор.

Исто така, истиот извор нагласува дека потпишувањето на договорот не треба да претставува проблем ниту за младата Моли. „Ако го сака како што тврди и не планира да го напушти по свадбата, не гледам причина да не потпише предбрачен договор. Стандардна постапка е кога станува збор за толку големи имиња во Холивуд “, објасни изворот за споменатите медиуми.

Иако Метју во последно време нема некои големи улоги во актерската индустрија, 51-годишникот сè уште добива огромни суми од популарната серија „Пријатели“, која не престанува да се емитува дури 16 години по емитувањето на последната епизода по долги десет години снимање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi