„Толку си секси“: Денес сите го споделуваат ова видео од Бред Пит и Џенифер Анистон

18 септември, 2020
bred

ОНА ШТО фановите на Бред Пит и Џенифер Анистон чекаа веќе 15 години конечно се оствари. Поранешниот пар се најде повторно заедно на малите екрани, а многумина тврдат дека меѓу нив нешто се случило.

Тие со уште неколку познати актери го читаа Брзи времиња во Риџмонт Хај.

Бред го играше Бред Хамилтон, додека Џен ја играше Линда, девојчето во кое беше заљубен. Значи, беше навистина интересно кога Џенифер требаше да рече: “Еј, Бред, знаеш дека секогаш мислев дека си сладок. Толку си секси”.

На сето тоа придонесе и Морган Фримен, кој беше наратор, па во моментот кога ликот на Бред отиде во тоалетот, тој рече: „Бред дрка“.

Иако оригиналната верзија на Брзи времиња на Риџмонт Хај има топлес сцена, Џенифер беше облечена цело време.

Претставата собра средства за хуманитарната организација CORE, што им помага на погодените од пандемијата.

Во шоуто играа и Шија ЛаБеуф, Џулија Робертс, Метју Меконахи, Џими Кимел, Џон Леџенд, Хенри Голдинг, Дане Кук и Шон Пен.