Том Круз ја покажа новата девојка: Помлада е точно 20 години, а еве како изгледа (ФОТО)

18 декември, 2020
22c1cc76d79030b0795f199788c4db7cfda05b7c

Додека го снимаше филмот, славниот актер беше фатен со нова девојка.

Снимањето на филмот „Невозможна мисија 7“ е главната тема на светските медиуми.

Славниот актер и продуцент неодамна ѝ се развика на екипата за време на снимањето и им се закани со отказ поради неуспехот на антивирусниот протокол потребен за снимањето.

Покрај ова, пристигна и веста дека Том Круз наводно е во врска со актерката и колешка Хејли Атвел, 20 години помлада, со која снима секој ден.

Изворите велат дека двајцата биле неразделни од првиот ден. По разводот со Кети Холмс, актерот никогаш никого не го покажа пред  јавноста. Од друга страна, Хејли раскина долга врска на почетокот на годината.

Актуелната состојба околу Ковид ги приближи уште повеќе и тие се неразвиени. Тие се среќаваат и по снимањето, добро се согласуваат и се пресреќни.

Таа на својот Instagram профил објави слика од снимањето во која на шега напиша:

– Мојот нов инструктор за возење. Се надевам дека нема да се лупнам никаде.