Том Круз се одлучи за драстичен чекор, доста му е од драми!

7 јули, 2020
sxsxsxsxs

Иако поминаа осум години од нивниот развод, поранешниот актерски пар, 41-годишната Кејти Холмс и 58-годишниот Том Круз, сепак ја заинтригираа јавноста со нивната врска, најмногу заради тоа што бракот, и на крај разводот, беше „спонзориран“ од скиентолошката црква чиј актер е долгогодишен член. Покрај тоа, колумните во медиумите честопати се исполнети со врската на Том со неговата 14-годишна ќерка Сури, која со години одбиваше да ја види. Сепак, таблоидот Life&Style сега пишува дека контроверзниот актер сега го напушта Холивуд и се сели во Англија, каде ќе се посвети на Скиентологијата.

Имено, споменатите медиуми пишуваат дека Том веќе живее во Англија, каде ги поминал последните неколку месеци со водачите на тамошната црква, а сега тој решил да остане. ‘Тој беше во Велика Британија за снимањето на филмот, кој беше прекинат поради пандемија, па затоа карантинот го помина во скиентолошката заедницата. Се чувствува како таму подобро да се лекува, тој е уморен од холивудската драма. Негативните приказни и фокусот на неговиот приватен живот не запираат “, откри неименуван извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi