Том Круз сепак не ја преболел поранешната сопруга Кети Холмс?

31 декември, 2020
profimedia-0226907279

Еден од најгледаните и најинтересните разводи во Холивуд од страна на медиумите е оној на 58-годишниот актер Том Круз и 42-годишната Кети Холмс. Двојката, која привлече големо внимание од самиот почеток, како поради разликата во возраста, така и поради поврзаноста на Том со саентолошката црква, во која тој еднаш ја вклучуваше и Кејти, по шест години брак и едно дете, денес 14-годишната тинејџерка Сури, објави во 2012 година. крај. И додека многумина сметаа дека оваа врска е само минато и за двајцата, US Weekly сега тврди поинаку.

Tom Cruise


Според споменатите медиуми, актерот, кој често ги полни медиумските колумни со своите контроверзни испади, но и со разни наводни нови партнери, сè уште не ја преболел својата поранешна сопруга. Иако пред осум години се разведе од sвездата на серијата „Dowson’s Creek“, кога нивната ќерка имаше само шест години, Том наводно сепак гледа со горчина во устата на новите партнери на неговата поранешна сопруга

Katie Holmes i kći Suri

Според неименуван извор за споменатите медиуми, секогаш кога ќе види фотографии на кои Кејти позира заљубено во друштво на нејзиното ново момче, осум години помладиот италијански готвач Емилио Витола, од кого не се раздели откако во јавноста протекоа првите заеднички фотографии на овој пар кон крајот на август. Иако е свесен дека нивната приказна е дел од минатото, според споменатиот медиум, Том никогаш не се помирил навистина со исходот од истиот, па затоа исто така му е многу тешко да го прифати фактот дека неговата поранешна љубов е среќна со друг маж.

Katie Holmes
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris