Трагична холивудска приказна: Сопругот на секси бринета се самоубил по нејзините слики со Леонард ди Каприо

1 декември, 2020
leo

Легендарниот американски актер и холивудски шармер Леонардо ди Каприо (45) е човек по кого лудите жени ширум светот и успеа да заведе многу познати модели и актерки, кои „ги исекоа вените“ по него, но со една се случи несреќна ситуација.

Се забавуваше со најпознатите имиња во светот на модата и глумата, а омилени му беа ангелите на Викторија Сикрет под 25 години со руса коса, но имаше и огнени црни жени кои ги влечеше во кревет.

Сепак, покрај убавите работи, имаше и неколку несреќни ситуации кои никој не ги очекуваше, а камо ли Лео.

Имено, сопругот на актерката Кети Клири (39), Ендру Стерн, изврши самоубиство во 2014 година затоа што мислеше дека таа го изневерува со Леонард и американскиот актер Адријан Грениер на Канскиот филмски фестивал, па целата приказна заврши навистина трагично.

Кога се појавија фотографии од Кети и Леонард од забавата во Кан, нејзиниот сопруг Ендру, со кого беше во брак четири години, се застрел во главата две недели подоцна, а пред тоа тој ги означи само неговите родители како наследници.

Сепак, подоцна беше откриено дека Ендру и Кети биле разделени некое време пред да се самоубие во Калифорнија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi