Трансформацијата на Кендал Џенер: Колку се „корегирала“ во текот на годините

5 декември, 2020
kendall-jenner-attends-the-tiffany-co-flagship-store-launch-news-photo-1596195763


Манекенката и член на најпознатото реално шоу, 25-годишната Кендал Џенер е позната како најприродната сестра во кланот Кардашијан – Џенер. Иако нејзините сестри отворено зборуваа за некои од естетските процедури што ги извршиле, додека други сè уште го негираат тоа, Кендал секогаш тврдеше дека не си ‘корегирала ништо на себе.


Сепак, многу обожаватели на ова семејство, кои го следат уште од 2007 година кога се емитуваше првата епизода од шоуто „Keeping up with the Kardashians“, се убедени дека 25-годишната девојка исто така подлегна на трендот на вбризгување полнила во усните и сè попопуларното затегнување на веѓите. и целото лице. Дали денешниот изглед на Кендал е резултат на трансформација наречена растење или дали може да им се заблагодари на вештите раце на козметичките хирурзи за тоа, може да процените сами

Before and after: Kendall Jenner's face transformation | WHO Magazine
Kendall Jenner before and after | Kendall jenner nose job, Kendall jenner  plastic surgery, Kendall jenner surgery
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris