Трансродовата ќерка на Анџелина и Бред подготвенa да ги открие деталите за развод?

16 јуни, 2020
profimedia-0467072526

Откако пред неколку дена во јавноста излегоа информации, дека 14-годишната Шајло Џоли Пит, ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит, планира да ја напушти мајка сѝ и да живее со својот татко некое време, странските медиуми сега пишуваат дека е сигурно дека трансродова ќерка на поранешната холивудска двојка сигурно во блиска иднина би можела да застане пред камерите и да ги открие деталите од животот со Анџелина и Бред, како и непознатите работи за нивниот развод што продолжува да ја заинтригираат јавноста.

Според „Entertain Times“, врската на Анџелина со најстарото биолошко дете е нарушена веќе некое време, а веста дека 14-годишното девојче ја обновила врската со нејзиниот татко и планира да се пресели, уште повеќе ја вознемирило, што предизвикало револт кај Шајло која наскоро би можела да се појави на своето прво јавно интервју.

Во нејзиниот искрен настап, девојката треба да каже како разводот на нејзините родители влијаело врз нејзиниот живот, но и на животот на нејзините браќа и сестри. Исто така, бидејќи се знае дека Шајло е трансродова уште од својата втора година, споменатите медиуми додаваат дека е можно таа да разговара и за таа тема во интервјуто. Сепак, освен неколку гласини и шпекулации, сè уште нема официјална потврда за интервјуто, а некои странски медиуми забележуваат дека за слично нешто се зборувало пред две години, носепак, интервјуто не се остварило.