Требаше да испадне сосема поинаку!- Планот за одмазда на 41-годишната актерка да предизвика љубомора кај нејзиниот поранешен со нејзиното ново момче НЕ успеа

17 ноември, 2020
profimedia-0492856805

Требаше да биде сосема поинаку

Иако таа беше заљубена неколку месеци во осум години помладиот италијански готвач Емилио Витол, 41-годишната актерка Кети Холмс ги пополни медиумските колумни на почетокот на оваа година со наводна врска со 49-годишниот актер Xстин Теру, а некои таблоиди отидоа дотаму што пишуваа и како парот очекува заедничко дете.

Иако немаше официјална потврда за ваквите тврдења, причината, наводно, била одмазда на Кејт кон нејзиниот поранешен, актерoт Џејми Фокс, со кого раскина минатата година, а кого сакаше да го направи љубоморен на Џастин. Како и да е, не им се допадна на сите нејзиниот план за одмазда, па актерката наскоро заврши на црната листа на ѕвездите на „Пријатели“, на 51-годишната Џенифер Анистон, пишува списанието Star.

Како што е познато, Џенифер беше во брак со Џастин две години, а истата раскина во 2017 година кога двојката официјално објави дека раскинуваат во пријателска врска. Оттогаш, поранешните сопружници не потврдија врска со ниту една личност со која биле во контакт со текот на годините, но според извештаите во медиумите, гласините дека нејзиниот поранешен сопруг очекува дете со Кети Холмс, целосно ја исфрлиле Џенифер од чекор. Така, планот за одмазда на 41-годишната актерка да предизвика љубомора кај нејзиниот поранешен со нејзиното ново момче всушност ја постигна целта со Џенифер.