Тренд 18+ меѓу славните убавици, тие носат само налепници на градите!

18 ноември, 2020
гради

Во моментов една од најпопуларните модни додатоци кај славните се налепниците за брадавиците. Моден детал од 18+ кој не би се осмелил секој да го носи НО може се повеќе да се види на концерти, премиери, па дури и на црвените теписи.

Мајли Сајрус, Кендал Џенер, Ники Минаж, Лејди Гага и Бела Хадид се само некои од славните убавици кои го започнаа овој тренд, а некои ја кренаа целата работа на следното ниво со носење налепници кои потврдуваат дека гласале за претседател на САД избори.

Погледнете како изгледа!