Три апартмани споени во еден: Погледнете како изгледа домот на Кејт Бланшет со неверојатен поглед на Сиднеј

10 јули, 2020
rdgdgdt

Победничката на Оскар Кејт Бланшет го продава својот луксузен стан во Сиднеј по цена од 6,7 милиони фунти. Станот се наоѓа во историскиот Астор, а се знае дека е најголемиот во зградата! Имено, првично во 1923 година станувало збор за три одвоени станови, кои подоцна биле споени во еден. Во нивниот дом доминираат светли нијанси, претежно бели, станот е исклучително светла, а комбинирани се модерни и ретро детали.

Има дури 5 спални соби, 4 купатила, неколку дневни соби и прекрасен панорамски поглед на Сиднеј, а може да се види и познатата опера. Кејт и нејзиниот сопруг Ендру Аптон, патем, го продадоа најголемиот дел од своите недвижнини во Австралија и го откупија имотот во Англија, во Источен Сасекс, во 2015 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi