Три генерации на една фотографија: Софија Вергара најде совршени модели за нејзината колекција!

23 декември, 2020
1375029


Софија Вергара можеби е актерка, но понекогаш е и инфлуенсерка, особено кога е време да ги промовира нејзините фармерки. Колумбиската 48-годишна убавица го собра семејството на заеднички фотографии и сите ги облече во фармерки.

Самата Софија Вергара носеше тесни со црвена тантела, фармерки и златни чевли на високи потпетици. Сè што носи актерката може да се купи во „Волмарт“ каде Софија Вергара ги продава своите фармерки.

Мајката, сестрата и внуката на актерката носеа и фармерки од нејзиниот бренд. Фотографиите се дел од промотивната кампања за фармерките Sofia Jeans од фармерките Софија Вергара кои се дел од зимската колекција на Walmart.

Линијата фармерки на актерката, како и остатокот од облеката што ја носи на фотографиите, главно е со прифатливи цени, но тоа не значи дека наскоро нема да ја видиме Софија Вергара во модни предмети на Амина Муади, Сен Лоран и други дизајнери што актерката сака да ги носи. Софија Вергара е исто така амбасадорка на брендот Долче и Габана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris