4 август, 2020

Популарната манекенка Емили Ратајковски (29) покажа дел од нејзината луксузна куќа во Лос Анџелес, што изненади многумина.

Емили живее со својот сопруг Себастијан Бер, во луксузна вила вредна повеќе од 1,5 милиони фунти, а со своите следбеници на Инстаграм сподели како изгледа дневната соба и спалната соба.

Ѕидовите на спалната соба се бели, а во собата нема други детали освен неопходните работи, како ТВ, тросед и огромно огледало.

Дневната соба изгледа малку поразлично, а покрај вообичаените работи и парчиња мебел, има голем број на книги, но и една слика која се потпира на ѕидот.

На една фотографија, Емили покажа како го поминува викендот во кревет, придружувана од своето куче.

Како изгледа делот од куќата каде што е Емили шета, но и шета гола, погледнете подолу:

View this post on Instagram

Saturday 🤍

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Тука се шета Емили гола – манекенката покажа дел од својата вила со вредност од 1,5 милиони фунти!
Горе