Убавицата ги покажала облините во мини бикини

27 април, 2020
sofija 4

Латино убавицата Софија Вергара честопати ги потсетува своите обожаватели да останат дома заради коронавирусот, а и самата покажала како го поминува времето заробена во четири ѕидови.

На актерката воопшто не и е лошо, а се пофалила како со сопругот, актерот Џо си организирале пикник. Секако, ја покажала и совршената фигура во минијатурно бикини.

Џо Манганиело неодамна признал дека му било многу непријатно да се запознае со Софија бидејќи бил маѓепсан од нејзината убавина. Тие се запознале во 2014 година, а се венчале една година подоцна. Денес, тие се еден од омилените холивудски парови.

View this post on Instagram

Patio picnic👙🧀🥖🍹

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on