Убавицата на која голотијата и е заштитен знак го чека првото дете: Среќните вести ги откри на интересен начин!

27 октомври, 2020
Vogue Party Arrivals - Paris Fashion Week Womenswear S/S 2018

Манекенката Емили Ратајковски (29) го чека своето прво дете, а славната убавица ја откри среќната вест ниту помалку, ниту повеќе, туку на насловната страница на списанието Вог.


“Ќе бидам благодарна за ова видео до крајот на мојот живот. Благодарение на мојата пријателка Лени Данам која излезе со целата оваа приказна, јас сум многу благодарна. Снимав сè дома и им благодарам на сите што учествуваа”, напиша Ратајковски во описот на видеото во кое позира гола , што таа го објави на Инстаграм. Емили се прослави благодарение на спотот на Робин Тик за синглот „Blurred Lines“, а го чека своето прво дете со сопругот Себастијан Беар-Меклард. Таа не го откри полот на детето, а исто така истакна дека нема намера да го стори тоа.

Емили Ратайковски на 28 - Lifestyle.bg

Изминатото лето Емили го помина зафатена со промовирање на својата линија на костими за капење Инамората, и се најде во улога на модел, промовирајќи секси парчиња на својот Инстаграм профил. Во карантин за коронавирус, таа не се оддели од сопругот Себастијан Беар-Меклард, кого го поминаа во нивниот дом во Лос Анџелес. Таа зборуваше за искуството неодамна во интервју за британски GQ и призна дека и било интересно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum