Убавицата што константно ја гледаме во тесни и оскудни изданија, изненади со овој моден избор!

24 октомври, 2020
љенииииииииииии

Џенифер Лопез доминира дури и во наједноставното издание, а обожавателите често ја фалат на сметка на изгледот. Овој пат таа прошета во обична тренерка.


Латино дивата Џенифер Лопез (51) привлекува внимание со секое појавување во јавноста, и сите се свртуваат кон неа во кое и да е издание што ќе го прошета. Овој пат, фотографите ја уловија во лежерна облека и без шминка додека излегуваше од стоматолошката ординација.
Познатата пејачка и актерка се криеше зад маска за лице и големи очила, а беше облечена во едноставна, удобна бела тренерка. Иако не обрнуваше внимание на фотографијата и беше во проблем што не бевме навикнати да го гледаме, Џенифер ги воодушеви случајните минувачи со својот изглед исто како на црвениот тепих.

Нејзините обожаватели често го фалат нејзиниот изглед, што оваа дива може да им го припише на добрите гени, но и на здравата исхрана. Џенифер е позната по својот здрав начин на живот и често зборува за тоа како здравата исхрана е клучот за нејзиниот одличен изглед.

Лопез е свршена со поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез (44), а парот е заедно од 2017 година. Тие ја објавија свршувачката минатата година, но сè уште не застанаа пред олтарот затоа што пандемијата на Корона вирусот им ги попречи плановите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum