Ума Турман има нов партнер: Кобна средба како на филм, архитектот не ни знаеше која е таа! (ФОТО)

28 октомври, 2020
ума

Холивудската актерка Ума Турман (50) влезе во врска со архитектот Питер Сабет (50), пренесуваат странските медиуми.

Двојката се запозна на интересен начин за време на едно лето на плажа во пристаништето Саг Хемптонс.

Имено, Петар го шетал своето куче, а во еден момент сакал да се искапи во морето.

Бидејќи Ума била во непосредна близина, тој побарал да му го чува неговото милениче неколку минути.

„Питер немаше идеја дека разговара со познатата актерка, која се согласи“, откри извор близок на актерката, додавајќи:

“Тие се лудо заљубени и планираат да живеат заедно. Очигледно тие веќе ја бараат идеалната куќа за да се вселат”.

Ѕвездата на филмот „Убиј го Бил“ и музата на Квентин Тарантино ги помина последните неколку месеци во карантин во Хемптонс, а со неа беа и нејзината ќерка Маја (22) и синот Левон (18), кој е оженет со нејзиниот колега Итан Хоук, како и осумгодишната Луна. , што го доби со нејзиниот поранешен партнер, експерт за финансии Арпад Бусон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum