УПС, КАКОВ ПРЕСЕДАН страсно ја бакнува својата девојка, А СИТЕ ЗАБЕЛЕЖАА САМО ЕДНО НЕШТО – повеќе не е оној стариот!

28 октомври, 2020
Screenshot_3

Актерот Кијану Ривс изгледа никогаш посреќен откако во септември минатата година престана да ја крие својата врска со уметничката Александра Грант.

Двајцата биле видени како разменуваат бакнежи низ прозорецот на автомобилот во Берлин. Имено, Александра, која со Кијану пристигна во Германија пред неколку недели, го донесе на локацијата на снимањето на „Матрикс 4“, а двајцата беа добро расположени.

Актерот, покрај нежноста во јавноста што папараците ја уловија за прв пат, изненади и со нова фризура. Тој ја скрати својата долга коса заради улогата во „Матрикс 4“ и поради тоа особено им се допадна на девојките, па покажа дека изгледа многу помладо отколку што е.

Токму поради тоа, скоро никој не го препозна, но кога го препознаа, не можеа да го тргнат погледот од новата фризура.

Она за што сè уште се зборува е дека многумина велат дека Александра изгледа како мајка на актерот, иако е 10 години помлада од него. Кијану има 56 години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum