Успеа да биде гола и под зимска јакна: Бела го покажа совршено рамниот стомак, студот не ѝ може ништо

29 ноември, 2020
Screenshot_5

Бела Хадид прошета низ Newујорк во густа зимска јакна под која имаше само врв.

Манекенката Бела Хадид ужива да ризикува со своите комбинации на облека, но секогаш внимава да е во тренд. Фотографите ја фатија во петокот како шета низ нејзината населба во Њу Јорк, а 24-годишната убавица носеше лежерна комбинација.

Под дебелата зимска јакна, имаше топ што го откриваше нејзиниот рамен стомак, а покрај тренерката вклопи и капа што одговара на целиот нејзин стил. Ги вршеше своите обврски низ градот, а вечерта излезе со една од нејзините најдобри пријателки, манекенката Кендал Џенер.

Една од најбараните модели во Светот често се појавува во јавноста во голи изданија, кои ја откриваат нејзината одлична фигура позната од модните писти.

Бела беше во врска со раперот The Weeknd во 2015 година, а по раскинувањето на врската со пејачката Селена Гомез, парот се смири. Сепак, тие повторно раскинаа и веќе три години Бела се појавува во јавноста само со своите пријатели и го држи љубовниот живот подалеку од медиумите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi