Вака изгледа Кети Пери само еден месец по породувањето: Пејачката ги воодушеви фановите!

13 октомври, 2020
230799_profimedia0562264037_ls


Помина нешто повеќе од еден месец откако Кети Пери се породи, а пејачката изгледа феноменално. Таа и актерот Орландо Блум ја дочекаа својата ќерка Дејзи Доув на 27 август. Сега, таа им се пофали на обожавателите за фотографиите кои го обиколија целиот свет за кратко време, а позитивните коментари само доаѓаа. Таа позираше во ексцентрична комбинација и покажа дека е можно да се врати во форма за многу кратко време по породувањето доколку постои добра волја. И по раѓањето на нејзината ќерка, Кети остана верна на необични и импресивни комбинации, па освен пофалби за нејзиниот совршен изглед, доби и бројни пофалби на сметка на стајлингот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum