Вака изгледа кога Ирина Шајк позира топлес

12 јуни, 2020
Irina-Shayk-beach-bunny-swimwear

Mанекенката Ирина Шајк (34) не е многу активна на социјалните мрежи иако ја следат 13 милиони луѓе. Таа честопати ги „почестува“ фановите со професионални фотографии од модни писти или од црвениот тепих, но сега ги изненади со приватна фотографија.

Ирина објави фотографија од бањата, каде позира во огледало, а носи здолниште со шема на тигар, а како моден додаток стави црвена чанта. Многу фанови беа воодушевени од тоа што Ирина нема градник на фотографијата.

Таа ја објави фотографијата за да покаже дека ќе ги донира здолништето и чантата од Burberry за аукцијата „The Way We Wore“, организирана од магазинот „Vogue“.

Ирина беше „фатена“ од папараците кон крајот на мај, како го напушта станот на своето поранешно момче, актерот Бредли Купер (45). Таа таму помина четири часа, а странските медиуми напишаа дека станува збор за пријателска посета. Таа, наводно, останала толку долго што дури и му се придружила на ручек затоа што за време на нејзината посета, бидејќи доставувач со донел храна во неговиот стан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi