Вака изгледа спалната соба на Вељко и Богдана, а еве што е извезено на постелнините

26 август, 2020
2302745_bogadana-veljko_ls

Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ, кој неодамна стана татко на малиот Жељко, е многу активен на социјалните мрежи, и се повеќе објавува снимки на неговиот син.

Сега Вељко ја отвори вратата од својата спална соба и покажа како тој и Богдана го договорија својот интимен агол.

Аголот каде што спијат Веjко и Богдана е во сите бели и сиви тонови, а постелнината особено привлекува внимание.

Нивните иницијали се украсени на перниците, а на секоја страна од огромниот двоен кревет има црна масичка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris