Валкан танц на Џеј Ло! Мокра до кожа, и се исцртаа градите и секси задникот и накисната се фрли во базенот!

27 мај, 2020
џеј ло

Мега ѕвездата Џенифер Лопез (50) сè уште ужива со свршеникот и децата во луксузен дом во Флорида, но полека се враќа на деловните обврски, а пред тоа ги израдува сите со еден жешка, влажна снимка.

Сепак, фановите ги израдува нејзиниот вереник  Алекс Родригез, кој ја снимаше Џеј Ло на дожд, толку многу намокрена од дождот што маицата и се залепи за телото и и се исцртаа градите, а со долниот дел што го носеше што беше во форма на пижама јасно го покажа нејзиниот секси затегнат  задник. Снимката беше придружена со познатата песна од филмот „Dirty Dancing“, хитот „Time of my life“.

Светската латино дива уживаше босонога на тревата со раширени раце во прекрасниот двор дека истураше дожд, а потоа скокна во базенот.

-Животот не е чекање да помине невремето . Животот е да се научи како да се танцува на дождот (или да се скока во базен) – се пошегува Алекс, а потоа додаде: „Можеби ќе видите танц како овој вечерва во„World of Dance“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi