Ванда Икарди овјавила фотографија со градите во преден план

27 април, 2020
Naslovna

Ванда Икарди, најпознатата прељубничка во светот, сега сопруга на фудбалерот Маура Икарди повторно ги запали социјалните медиуми со својата фотографија.

Ванда е позната како некој кој редовно објавува провокативни фотографии од неа и кога мислиме дека не може да продолжи понатаму, изненадени сме од новиот пост. Икарди позираше во тесен жолт фустан, а градите едноставно само што не испаднаа! Таа позираше лежерно, не обрнувајќи многу внимание на тоа, а оваа фотографија собра околу 200.000 лајкови за кратко време.

Кога ќе го погледнете, ќе разберете зошто.Да потсетиме за Икарди, нејзиниот сегашен сопруг, Ванда го запознала преку нејзиниот поранешен сопруг Макси Лопез, фудбалерот кој беше негов соиграч од Аргентина, но и еден од неговите најдобри пријатели.